NEXTAGE

Po prostu spróbuj: dotknij i wypij

Zrealizowaliśmy Wasze życzenie:

Najlepsza jakość napojów oraz sterowanie dotykiem.

WSZECHSTRONNA PERFEKCJA

Nextage to idealne urządzenie dla wszystkich, którzy wymagają profesjonalnych rozwiązań, sprawdzających się każdych warunkach oraz sytuacjach.
Ze względu na wydajność oraz łatwośc dotykowego sterowania, urządzenia Nextage polecane są szczególne w miejscach o dużym natężeniu ruchu takie jak: bary szybkiej obsługi, punkty gastronomiczne, hotele, kawiarnie...
Nextage to modularne urządzenie o nowoczesnym i minimalistycznym stylu, a dotykowy ekran sterujący pozwala na intuicyjną i szybką jego obsługę.

 

Nextage posiada charakterystyczny nowoczesny design i wykonany jest z użyciem najlepszych materiałów. Każda maszyna idealnie dopasowuje się do eleganckich miejsc takich jak np.: stylowa kawiarnia, sala śniadaniowa hoteli o najwyższym standardzie.Zaprojektowany przez Giuliano Galeazzi, Nextage produkowany jest w całości we Włoszech, z materiałów oraz komponentów wybranych i opracowanych w celu zagwarantowania długiego, intensywnego czasu użytkowania.
Metalowe wzmocnione zaparzacze do kawy gwarantują maksymalną niezawodność podczas pracy.Duże zbiorniki na kawę oraz bojlery gwarantują ciągłą i efektywną pracę. Nextage jest nie tylko elegancki, ale także dzięki tylko 36 cm szerokości zajmuje mało miejsca. Ponadto, dzięki dostępowi od przodu i z boku do niego, konserwacja tego urządzenie jest wyjątkowo komfortowa.
 
 

W PROSTOCIE SIŁA.

Nextage jest obsługiwany przez nowoczesny inteligentny system sterowany poprzez cyfrowy, dotykowy wyświetlacz. Dzięki temu dostęp do wszystkich funkcji jest prosty i intuicyjny. Wysokiej jakości wyświetlacz o szerokości 7" i rozdzielczości 800x480 umożliwia pełne sterowanie urządzeniem. Czytelne symbole graficzne (160x160 pikseli) ułatwiają szybkie odnalezienie wybranej funkcji. 
Urządzenia z rodziny Nextage portafią przygotowywać od 8 do 12 różnorakich napojów. Dodatkowe ustawienia dotyczące wybranych mieszanek kaw, wysokości wylewki (od 70 do 200 mm), mieszania napojów, przygotowywania dwóch w tym samym czasie, unikalna opcja "dzbanek kawy" (automatyczne parzenie do 10 napojów - bez zbędnych przerw) - to tylko wybrane funkcje urządzenia, którę czynią ekspresy z linii Nextage wyjątkowymi.
 

PRZYJEMNOŚĆ WYBORU

Urządzenia Nextage dzięki zastosowanym rozwiązaniom moga być efektywnie użytkowane w wielu miejscach, od małego baru, stylowej kawiarnii, prestiżowego biura, aż po działanie w punktach samodzielnej obsługi. Urządzenia oferują szeroki zakres serwowanych napojów oraz róznych ich odmian. Dzięki modułowi podwójnego cappuccinatore urządzenie potrafi przygotowywać równolegle dwa napoje w tym samym czasie. Nextage to niezwykle wydajne urządzenie - potrafi bez problemów przygotować do 60 napojów typu cappucino w ciągu jednej godziny.
Dzięku dotykowemu wyświetlaczowi obsługa urządzeń Nextage jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wybrane ekspresy z linii Nextage posiadają możliwość przygotowywania napojów z kawy mielonej, bezkofeinowej lub specjalnych innych mieszanek. Wybrane modele posiadaja niezwykle przydatne wylewki gorącej wody oraz dysze gorącej pary.

Modele